تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.
تمام بلیط‌های این وب‌سایت توسط آژانس مسافرتی کاریار صادر می‌شود و کلیه‌ی مسئولیت‌های صدور بلیط برعهده‌ی این آژانس است.

قوانین و مقررات رزرو بلیط :

​​​​​​​کلیه عملیات خرید بلیت در این سایت مشمول قوانین جاری تجارت الکترونیک بوده و هرگونه تخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. خریدار بدینوسیله اظهار می نماید که از کلیه قوانین و مقررات خرید بلیت آگاهی کامل دارد.
خرید بلیت در وب سایت فروش اینترنتی شركت خدمات مسافرتي و هوايي کاریار تنها با کارت های بانکی عضو شبکه شتاب امکان پذیر است.
تمام زمان های مندرج در بلیط، به وقت محلی می باشد.
بلیط قابل انتقال به غیر نبوده و شرایط مندرج در بلیط، به منزله مفاد قرارداد بین شرکت نسيم بهشت امين و مسافر می باشد و صدور بلیط توسط شرکت کاریار برای مسافر، به منزله قبولی تمام شرایط مندرج در بلیط و قوانین و مقررات و رویه های جاری شرکتهاي هواپیمایی، از سوی مسافر می باشد.
پاسپورت مسافرین در پروازهای بین المللی می بایست از شروع سفر دارای حداقل 6 ماه اعتبار باشد. بدیهی است مسئولیت ناشی از عدم توجه به اعتبار پاسپورت بر عهده مسافر خواهد بود.
مسئولیت صحت اطلاعات و اعتبار مدرک ویزا و پاسپورت در مسیرهای خارجی به عهده مسافر می باشد.
لطفا در زمان وارد نمودن شماره پاسپورت ، حروف و اعداد به صورت کامل ثبت شود.​
مسافر بر طبق قوانین و مقررات جاری کشور مبداء و کشور یا کشورهای مقصد موظف به رعایت الزامات قانونی برای سفر از جمله اعتبار پاسپورت و اعتبار و صحت ویزا و یا سایر مجوزهای لازم جهت سفر و غیره ، میباشد. مسافر متعهد به پرداخت هر گونه هزینه احتمالی و خسارت وارد بر متصدی حمل و نقل می باشد.​​
مسئولیت ثبت هرگونه اطلاعات نادرست در قسمت شماره ملی به عهده مسافر می باشد.
​​در خرید پرواز داخلی برای مسافر غیر ایرانی، شماره پاسپورت مسافر را در قسمت شماره ملی وارد نمائید.​​
همراه داشتن مدارک احراز هویت از جمله کارت ملی، گذر نامه (در پرواز های خارجی) و روادید (در صورت نیاز) جهت صدور کارت پرواز الزامی است. مسافر بر طبق قوانین و مقررات جاری، موظف به رعایت الزامات قانونی برای سفر می باشد.
بلیت یک طرفه به مسافرانی تعلق میگیرد که اقامت و یا ویزای طولانی مدت (بیشتر از 6 ماه) کشور مقصد را دارند.
بلیت های دو طرفه خارجی ، اگر مسیر برگشت کنسل شود ، مبلغ کل بلیت یک طرفه کسر شده و مابقی به حساب مسافر استرداد میشود.
توجه فرمایید ثبت آدرس ایمیل هنگام خرید بلیت در تمامی مسیرها الزامی می باشد.
توجه فرمایید در صورتی که در بلیت های خارجی از مسیر رفت استفاده نشود مسیر برگشت به صورت اتوماتیک کنسل می شود و شامل قانون No show می شود. لذا خواهشمند است هیچگونه تغییری در آن ایجاد نفرمایید و جهت استرداد مبلغ بلیت با شماره ٠٢١٧٣٤٩٠ تماس حاصل فرمایید.
مسافر نوزاد کمتر از دوسال، مسافر خرد سال بین دو تا دوازده سال و مسافر بزرگسال بیشتر از دوازده سال می باشد در صورت عدم دقت و اشتباه وارد نمودن رده سنی، مسافر پذیرش نخواهد شد.
به همراه داشتن مجوز پزشک برای خانم های باردار و نوزادان کمتر از 7 روز ، افراد با بيماري هاي قلبي ـ عروقي ، بيماري هاي تنفسي ، صرع ، آنمي شديد و ديابت مليتوس كنترل نشده و كساني كه دياليز مي شوند و از داروهاي تضعيف كننده سيستم ايمني استفاده مي نمايند و يا هرگونه بيماري كه سبب منع سفر هوايي باشد، هنگام سوار شدن به هواپیما ضروری می باشد. همچنين دارو هاي مورد نياز خود را در طول سفر و در داخل كيف دستي خود بهمراه داشته باشند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن - 73490-021 تماس حاصل فرمایید.
برای اطلاع از دستورالعمل مربوط به مسافرین توانخواه وشرایط مربوط بهدرخواست ویلچر با ما حتما تماس بگيريد؛٠٢١٧٣٤٩٠
مسافر متعهد می باشد به اعلان های فرودگاه و شرکت هواپیمایی و زمان مندرج در کارت پرواز جهت سوار شدن و زمان بسته شدن گیت خروجی در هر پرواز، توجه نموده و در زمان های اعلام شده در محل مربوطه جهت انجام تشریفات پروازی حضور یابد. مسافر شخصاً مسئول هرگونه عدم حضور در زمان های اعلام شده بوده و پرواز هواپیما به دلیل تأخیر یا عدم حضور مسافر، به تعویق نخواهد افتاد.
شرکت هواپیمایی حق دارد در صورتیکه بنا به تشخیص مقامات فرودگاهی یا خدمه پروازی یا نمایندگان شرکت هواپیمایی مستقر در فرودگاه و یا مراجع قانونی و قضایی، آغاز یا ادامه سفر مسافری موجب احتمال ایجاد اختلال در ایمنی یا امنیت پرواز گردد یا نسبت به سایر مسافرین تهدید محسوب شود یا مسافر در فهرست ممنوع پرواز باشد، از آغاز یا ادامه سفر مسافر مربوطه جلوگیری نماید.
حضور مسافر در فرودگاه، دو (2) ساعت قبل از پرواز در پروازهای داخلی و سه (3) ساعت قبل از پرواز در پروازهای خارجی، الزامی است.
​توجه فرمایید، حداقل زمان مورد نیاز جهت اتصال پرواز برخي شركتهاي هواپیمایی  در تهران بشرح زیر می باشد.بدیهی است در صورت عدم رعایت زمان مورد نیاز در هنگام خرید آنلاین،مسئولیت هر گونه خسارت به عهده مسافر خواهد بود.
​​پرواز بین المللی به پرواز بین المللی (IKA-IKA)سه ساعت
​​پرواز بین المللی به پرواز داخلی (IKA-THR)پنج ساعت​
پرواز داخلی به پرواز بین المللی (THR-IKA)پنج ساعت​​
پرواز داخلی به پرواز داخلی (THR-THR)دوساعت
​​در تهران کلیه پروازهای خارجی  از فرودگاه بین المللی امام خمینی و پروازهای داخلی از فرودگاه مهر آباد انجام می شود.
شرکت هواپیمایی حق دارد بنابر محدودیت های فنی یا عملیاتی، نسبت به تغییر زمان انجام پرواز، نوع هواپیما و کابین و کلاس پروازی، اقدام نماید. تغییر زمان انجام پرواز در صورت امکان و وجود فرصت کافی و صحیح بودن اطلاعات تماس اعلام شده برای مسافر، به شماره اعلام شده اطلاع رسانی می شود.
آخرین زمان برای تغییر تاریخ و​ کنسل نمودن بلیت پروازهای داخلی و خارجی حداکثر دوازده ساعت قبل از ساعت پرواز می باشد.
​در کلیه پرواز های هواپیمایی  (داخلی و خارجی)، قوانین تغییر تاریخ،کنسلی بلیت و حداکثر بار مجاز با توجه به کلاس نرخی متغیر می باشد. برای اطلاع از قوانین مذکور بعد از جستجو و انتخاب پرواز به قسمت "قوانین تغییر و کنسلی بلیت" در جدول تفکیک قیمت توجه فرمایید.​​
هرگونه تغییر در پرواز داخلی شامل جریمه بوده و درصد جرایم مشابه شرایط کنسلی می باشد.
بلیت های اینترنتی صرفا از وب سایت فروش اینترنتی شركت خدمات مسافرتي و هوايي کاریار  قابل استرداد است. همچنین تغییر تاریخ یا کنسلی فقط بایستی از طریق وب سایت انجام پذیرد.پس از کنسل نمودن بلیت، مبلغ آن به صورت اتوماتیک به حسابی که وجه بلیت خریداری شده ، از آن پرداخت شده ، باز خواهد گشت که مدت زمان بازگشت وجه تابع مقررات بین بانکی (24تا72 ساعت) می باشد.
در زمان تاخير بيش از دو ساعت و يا ابطال پرواز توسط شركت هواپيمايی، در صورت درخواست و انصراف مسافر از پرواز پس از تماس با واحد خرید اینترنتی کل بهای بلیت مسترد می گردد.
مسافر مجاز به حمل بار همراه و غیر همراه، به میزان مندرج در بلیط بوده و حمل هر گونه بار با وزن مازاد، در صورت امکان حمل به تشخیص شرکت هواپیمایی، با پرداخت هزینه اضافه بار و بر طبق شرایط و رویه های جاری شرکت هواپیمایی صورت می گیرد.
مسافری که با تحویل بار، بر چسب الصاقی بار به نام او صادر شده است، از نظر این شرکت مالک بار شناخته می شود و شرکت هواپیمایی تنها در برابر فرد مذکور، با رعایت شرایط قانونی و رویه ها و مقررات جاری خود پاسخگو خواهد بود. با توجه به تبعات مالی و امنیتی، به مسافرین محترم اکیداً توصیه می گردد از پذیرفتن بار سایر مسافرین یا سایر افراد و تحویل آن به شرکت هواپیمایی خودداری فرمایید و در غیر این صورت مسئولیت های حقوقی و کیفری متوجه تحویل دهنده بار خواهد بود.
از آنجاییکه شرکت هواپیمایی هیچگونه اطلاع و مسئولیتی نسبت به محتویات و ارزش بار تحویل شده از سوی مسافر ندارد، در صورتیکه مسافر به تحویل هر گونه بار با ارزش از جمله و نه محدود به وجه نقد، سهام، اوراق بهادار و اسناد تجاری، جواهرات، فلزات قیمتی و یا هرگونه وسایل الکترونیکی، کلید و سوییچ، هرگونه مدارک اعم از مدارک شناسایی و احراز هویت، هر گونه بار فاسد شدنی و شکستنی، کالسکه و صندلی چرخدار، هر گونه بار با ابعاد و حجم غیر استاندارد و هر گونه بار غیر قابل قبول برای حمل در کابین، بر طبق رویه های جاری شرکت هواپیمایی، به شرکت هواپیمایی اقدام نماید، ادعای مسافر مبنی بر فقدان یا خسارت بار مذکور مسموع نبوده و مسئولیت شرکت هواپیمایی در صورت وجود شرایط قانونی، بر مبنای وزن بار تحویل شده، بر طبق و با لحاظ محدودیت های مسئولیت به شرح مذکور در قوانین و مقررات جاری و قابل اعمال ملی و بین المللی حمل و نقل هوایی می باشد.ضمنا حمل حیوانات خانگی در کابین پرواز ممنوع میباشد و مطابق مقررات شرکت حمل کننده پذیرش صورت میگیرد.
درصورت ورود هرگونه خسارت یا مفقودی بار، مسافری که برچسب الصاقی بار تحویل شده به شرکت هواپیمایی به نام او صادر شده، باید قبل از خروج از سالن تحویل بار فرم اظهار مفقودی یا خسارت بار را تکمیل و امضاء و به نماینده شرکت هواپیمایی تحویل دهد و متعاقباً باید در مهلت قانونی به شرح مقرر در کنوانسیون ورشو و پروتکل الحاقی لاهه، نسبت به طرح شکایت بطور مکتوب در دبیرخانه شرکت هواپیمایی اقدام نماید. فرم اظهار مفقودی یا خسارت بار، صرفاً بنا به اظهار مسافر برای عملیات پی گیری ادعای مطرح توسط مسافر تنظیم می شود و هیچگونه قابلیت استنادی ندارد و نیز شکایت تلقی نمی شود.
مسافر متعهد می گردد از تحویل هر گونه بار حاوی کالای ممنوعه و یا خطر ناک (بر طبق قوانین و مقررات ملی و بین المللی هوانوردی و رویه های جاری شرکت هواپیمایی) و هرگونه باری که ایمنی و امنیت پرواز، هواپیما، افراد و یا اموال موجود در هواپیما را به مخاطره می اندازد، اکیداً خودداری نماید.
علاوه بر موارد فوق الذکر، شرکت هواپیمایی حق دارد از پذیرش هر گونه بار و کالایی که به تشخیص شرکت هواپیمایی غیر استاندارد بوده و یا مخاطره آمیز باشد، خودداری نماید.
شرایط حمل و نقل و سایر خدمات مرتبط و مسئولیت شرکت هواپیمایی و محدودیت های آن، تابع قوانین و مقررات قابل اعمال حمل و نقل هوایی می باشد. بهره مندی مسافر از خدمات شرکت هواپیمایی به موجب این بلیط، به منزله آگاهی کامل و پذیرش کلیه قوانین و مقررات جاری و قابل اعمال حمل و نقل هوایی و مقررات و رویه های جاری شرکت هواپیمایی است.
بدیهی است نسيم بهشت امين هیچگونه مسئولیتی نسبت به حمل و نقلی که توسط سایر متصدیان حمل و نقل اعم از هوایی، دریایی، زمینی یا ریلی، حتی با هماهنگی شرکت صورت گیرد، برعهده نخواهد داشت.

 

قوانین و مقرررات رزرو هتل:

 1. زمان تحويل اتاق ساعت 14:00 و تخليه اتاق 12:00 مي باشد.
 2. رعایت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران در کلیه هتلهای داخلی الزامي است.
 3. مسافرين محترم ملزم به رعايت ساعت و برنامه اعلام شده از طرف تور در طول سفر بوده و در صورت جاماندن از تور هيچ مسئوليتي متوجه اين شرکت نخواهد بود.
 4. در صورت افزايش نرخ بليط هواپيما،هتل و ساير خدمات، مسافر موظف به پرداخت مابه التفاوت آن قبل از اجراي تور مي باشد.
 5. هزينه اضافي و خارج از برنامه تور به عهده مسافرين محترم مي باشد و لازم است در زمان اجراي گشت نسبت به پرداخت آن اقدام شود.
 6. همراه داشتن شناسنامه عکس دار و کارت ملی الزامي است.
 7. دفتر خدمات مسافرتي و جهانگردي موظف است نرخ و کليه برنامه ها و خدمات تور را که قبلا به تاييديه سازمان رسيده بصورت بروشور و يا کتبا به مسافر اعلام نمايد.
 8. حق تغيير برنامه به علت عوامل پيش بيني نشده و با توجه به تاييد سازمان ايرانگردي و جهانگردي استان تهران، براي دفتر محفوظ ميباشد.
 9. در صورت بروز هرگونه مشکل در طول مدت اجراي تور خواهشمند است با آژرانس رزرو گيرنده تماس حاصل نمائيد.
 10. اين دفتر حق ابطال گشتي را که حداقل به 15 نفر نرسيده براي خود محفوظ داشته و 48 ساعت قبل از حرکت ملزم به اطلاع و تمام مبلغ را به مسافرين محترم مسترد خواهد نمود
 11. چنانچه هرگونه پيشنهاد و انتقادي نسبت به گشت مربوط داريد با شماره درج شده در سیستم تماس حاصل نماييد.
 12. هتل ازپذيرش افراد کمتر از18 سال بدون حضور پدر يا مادرو يا قيم معذور مي باشد در صورت صدورواچرمسئوليت آن بعهده آژانس صادرکننده ويا خود مسافرميباشد وهيچ وجهي از طرف دفتر رزرواسيون استرداد نميگردد.
 13. در هتل شایلی جزیره کیش کودک از 5 سال به بالا بزرگسال محسوب میشود و سرویس اضافه بصورت کاناپه تختخوابشو میباشد.
 14. در صورت عدم ثبت اطلاعات پروازی هزینه ترانسفر بعهده آژانس مربوطه و یا مسافر میباشد.
 15. در صورت تمایل به انتخاب اتاق تویین و یا دبل حتما حین رزرو با کانتر فروش هماهنگی بعمل آید.
 16. ورود حیوانات و پرندگان به هتل ممنوع میباشد.
 17. خارج کردن لوازم مربوط به هتل ممنوع میباشد.
 18. همراه داشتن وسایل آتش زا و بدبو ممنوع میباشد.
 19. پخش نمودن کارت تجاری و ویزیت به مهمانان هتل ممنوع میباشد.
 20. دعوت دیگران به اتاق مهمان برای استفاده از امکانات هتل ممنوع میباشد.
 21. سوییت رویال به اتاقهایی گفته می شود که دارای یک تخت خواب و یک کاناپه تخت خواب شو می باشد.لطفا در هنگام خرید دقت فرمایید
 22. قبل از رزرو یک شب اقامت حتما باید با هماهنگی و تاییدیه کانتر فروش نسبت به خرید اقدام شود ، در غیر اینصورت این شرکت مجاز میباشد رأسا بصورت یکطرفه رزرو را باطل و مبلغ آن را مسترد نماید.
تمامی كالاها و خدمات اين فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعاليت‌های اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوری اسلامی ايران است.
تمام بلیط‌های این وب‌سایت توسط آژانس کاریار صادر می‌شود و کلیه‌ی مسئولیت‌های صدور بلیط برعهده‌ی این آژانس است.
X